Учителі 1-2-х класів закладів загальної середньої освіти Краснокутщини отримали сертифікати
![](https://osvita-krk.gov.ua/wp-content/uploads/2019/11/75223775_550318505779514_248852178951733248_n.jpg)
Учителі 1-2-х класів закладів загальної середньої освіти Краснокутщини, які пройшли навчання на спецкурсі за темою «Формування наскрізних умінь у процесі дослідницько-пошукової діяльності у молодших школярів на уроках інтегрованого курсу «Я досліджую світ»» отримали сертифікати.
Вітаємо педагогів! Бажаємо натхнення і творчості!